LIFT MASTER

Nová generácia pohonov garážových brán LIFT MASTER spája premyslenosť so súčasným dizajnom, kvalitnými materiálmi a dôvtipnými dizajnovými prvkami.

SMART OVLÁDANIE pomocou aplikácie vo Vašom mobile zjednoduší a ochráni ovládanie Vašich garážových brán. Pomocou aplikácie môžete jednoducho a pohodlne ovládať aj monitorovať garážovú bránu.

POHONY GARÁŽOVÝCH BRÁN sú plne kompatibilné s pohonmi vstupných brán. Môžete tak používať na všetky automatizované brány na Vašom pozemku rovnaký diaľkový ovládač.

DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ  pre pohon na bránu disponuje matným čiernym povrchom a kontrastným lesklým krytom šošovky. Vyzerá elegantne a výkonne, ale zároveň nepôsobí príliš robustne alebo rušivo. Inovatívny posuvný kryt bráni náhodnému stlačeniu tlačidiel. Materiál mäkký na dotyk nenápadne, ale dôvtipne zlepšuje pocit pre používateľa.

OSTATNÉ DOPLNKY pohonov garážových brán LIFT MASTER spĺňajú všetky estetické aj bezpečnostné požiadavky kladené na SMART AUTOMATIZÁCIU v dome. Bezpečnostné fotobunky, nástenné ovládače, špeciálne zámky – to sú všetko doplnky, ktoré zvyšujú atraktivitu pohonov.

 

Návrat hore