PRIEMYSELNÉ SEKCIONÁLNE BRÁNY

Priemyselné SEKCIONÁLNE BRÁNY sú určené do výrobných hál, skladov, hromadných garáži a podobných priestorov. Priestory, ktoré majú špeciálne požiadavky na používanie a využívanie garážovej brány je ideálne vybaviť sekcionálnou bránou.

Sekcionálne brány vyžadujú určité stavebné podmienky pre MONTÁŽ BRÁNY, ale z hľadiska bezpečnosti a využiteľnosti sú mimoriadne vhodné do takýchto priestorov.

Jednotlivé sekcie brány vyrábame zo sendvičových panelov. SENDVIČOVÝ PANEL má hrúbku cca 40 mm a je zložený z dvoch oceľových plechov, medzi ktoré vstrekujeme izoláciu vo forme polyuretanovej peny. Aj takouto konštrukciou vieme ponúknuť zákazníkom zvýšenú bezpečnosť a tepelný komfort v ich priestoroch.

Ďalšou výhodou takýchto brán sú rôzne možnosti ich obsluhy. Klasická ručná obsluha pomocou reťaze alebo plne automatické ovládanie. Automatický pohon priemyselnej sekcionálnej brány môžeme napojiť  na sofistikované prevádzkové SMART RIEŠENIA. Prípadne môžeme bránu vybaviť nástenným trojtlačítkom alebo prenosným diaľkovým ovládačom.

V kombinácii s presklenými sekciami sú priemyselné sekcionálne brány vhodné aj do esteticky náročných priestorov.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Návrat hore