RÝCHLOBEŽNÉ BRÁNY

RÝCHLOBEŽNÉ BRÁNY si nájdu využitie hlavne na miestach, kde je popri častej prevádzke potrebné zabezpečiť účinnú ochranu pracovného prostredia.

Ich použitie je najčastejšie v priemyselných prevádzkach, halách alebo obchodných priestoroch. Proste všade, kde je potrebné zrýchlene otvoriť a následne uzatvoriť chránený priestor.

Rýchlonavíjacie brány Vám zabezpečia, že chránený priestor bude vystavený vonkajším vplyvom len na nevyhnutný čas. Tak, aby úkony, ktoré prebiehajú v priestore kde sa nachádzajú priemyselné brány prebehli bezpečne a bez problémov.

Brány chránia priestory pred chladom, prievanom, prachom alebo hlukom z vonkajšieho prostredia.

Tiež pri požiadavkách oddeliť výrobu v „čistých priestoroch“, prípadne pri požiadavkách na úsporu energie sú rýchlobežné brány dobrou voľbou.

Brány so zrýchleným navíjaním zvyčajne ovládate tlačítkovým panelom umiestneným na stene vedľa brány. Bezpečnosť pri používaní brány zaisťujú BEZPEČNOSTNÉ FOTOBUNKY ako aj spodná bezpečnostná hrana. Spodná bezpečnostná hrana pri náraze na prekážku zastaví chod brány tak, aby nedošlo k poškodeniu prípadne úrazu.

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Návrat hore