Al Barari

Názov projektu: Al Barari

Počet brán: 534
Realizácia: November 2008 – Jún 2011
Stav: Ukončený

Popis projektu:
Projekt Al Barari je považovaný za jeden z najprestížnejších projektov na Strednom Východe. Al Barari znamená divočina. K vytvoreniu unikátneho tropického prostredia bolo použitých viac ako 4 milliony rastlín, kríkov a stromov. Súčasťou projektu sú super luxusné vily, apartmány obchody, reštaurácia, kúpele a iné. Olymps Door dodal do tohto projektu 534 špeciálne dizajnovaných garážových bran celkom pre 267 víl.

Dizajn a farba bran:
Rodina Zaal, developeri a majitelia Al Barari požadovali najvyššíu kvalitu a dizajn v každom aspekte tohto projektu. Z bran boli dodané dva typy dizajnov kazetový a drážka vo farbe prírodný dub. Špeciálna vysokokvalitná polyolefinová folia na exteriérovej strane brány vo farbe príprodný dub je odolná voči UV žiareniu a drobné čiastočky piesku a prachu na jej povrchu nie sú viditeľné.

Technické vlastnosti:
Šírka bránových otvorov je od 2600 do 6300 mm pri výške otvoru 2500. Všetky brány sú zložené z piatich 500 mm panelov. Brány boli projektované tak, aby vyhovali náročným technickým podmienkam pri sile vetra nad 130 kph a ploche brány do 15,75 m2 . Bránová zostava zahŕňa dvojité bočné dráhy pri bránach väčších rozmerov, výstuhy na koždom paneli, stredové panty navyše a priemyselný dráhový systém. Vzhľadom k obmedzenému priestoru nad otvorom majú dráhy SLF radius oblúka 30 cm. Olymps Door vyrobil špeciálne pre tento typ dráhy hrúbky 2,0 mm thick track.
Brány majú galvanizované torzné tyče a mnoho komponentov, ktoré vyhovujú aj priemyselným bránam.

AlBarari Acacia

Al Barari Camellia Front.

Albarari Bromellia

Albarari Garage Door

Al Barari Garage Door

Al Barari

Al Barari Garage Door

Al Barari inside Door

Al Barari arial