Systémy domácej automatizácie

SMART DOOR prichádza na trh s novinkou – novou generáciou pohonov garážových brán LiftMaster. Firma LiftMaster je jedným z popredných výrobcov pohonov garážových brán, ktorého sme sa stali výhradným distribútorom pre územie Slovenska.

Nová generácia pohonov LiftMaster má inovovaný elegantný dizajn, takže pohon v priestore garáže nepôsobí ako rušivý prvok. Posuvný kryt z materiálu mäkkého na dotyk bráni náhodnému stlačeniu tlačidiel na tele pohonu.

Diaľkové ovládače

Diaľkové ovládače v matnej čiernej farbe neurazia vkus a posuvný kryt zároveň bráni neúmyselnému použitiu, čo je častá výhrada zákazníkov pri iných typoch diaľkových ovládačov. Zjednodušene : nemôže sa vám stať, že sa pri vkladaní ovládača do kabelky, alebo do vrecka dotknete tlačítka na ovládači, otvoríte bránu a ani o tom neviete

Jednoduchá inštalácia

Prostredníctvom routera je veľmi jednoducho a rýchlo možné k pohonom nainštalovať internetovú bránu. Pomocou zabudovanej technológii MyQ je možné ovládať alebo monitorovať pohyby garážovej brány z ľubovoľného miesta vo svete pomocou smartfónu alebo počítača. Pripojíte napajánie a router – vytvoríte konto na web stránke – zaregistrujete internetovú bránu LiftMaster – pridáte zariadenia vybavené MyQ – a hotovo.

Úspora

Inštalácia samotného pohonu je taká jednoduchá, že ju bez problémov pomocou jednej veľkosti kľúča zvládne takmer každý. Maximálna rýchlosť až do 200mm/s u niektorých modelov poskytuje dostatočný komfort a navyše táto funkcia je bez príplatku. Nízka spotreba elektrickej energie v pohotovostnom režime znamená úsporu až 10 € ročne v porovnaní s väčšinou zariadení na otváranie garážových brán, ktoré sú inštalované vo svete.

Nová technológia diaľkového ovládania poskytuje spoľahlivý spôsob obojsmernej komunikácie – prijímač dokáže komunikovať na dvoch frekvenciách, 868 a 433 MHz, t.j. pohon môžu ovládať vysielače na frekvencii 868 alebo 433 MHz.

Záruka až do 10 rokov je dôkazom vysokého štandardu kvality výrobkov značky LiftMaster.

Scroll to Top