Riadiace systémy

Riadiace systémy pohonov priemyselných brán BECKER sú zariadenia, ktoré slúžia na ovládanie a riadenie pohonov priemyselných brán. Tieto pohony sú používané na otváranie a zatváranie brán v priemyselných aplikáciách, ako sú napríklad sklady, výrobné haly alebo logistické centrá. Riadiace systémy pohonov priemyselných brán umožňujú riadenie pohonov brán v závislosti od rôznych vstupov, ako sú napríklad snímače pohybu alebo tlačidlá ovládania.

Typický riadiaci systém pohonov priemyselných brán zahŕňa pohon brány, senzory a ovládacie prvky. Pohon brány môže byť elektrický alebo hydraulický a je zodpovedný za pohyb brány. Senzory sú používané na zisťovanie stavu brány a môžu byť napríklad snímačmi pohybu alebo tlakom. Ovládacie prvky sú používané na ovládanie pohonu brány a môžu byť tlačidlami alebo diaľkovými ovládačmi.

Riadiace systémy pohonov priemyselných brán sa môžu líšiť v závislosti od výrobcu a konkrétneho modelu. Niektoré systémy môžu byť vybavené funkciami ako napríklad automatické otváranie a zatváranie brán v závislosti od snímačov pohybu alebo integráciou s bezpečnostnými systémami.

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Návrat hore