SEKCIONÁLNE BRÁNY

SEKCIONÁLNE BRÁNY , nazývané aj SEKČNÉ BRÁNY vyrábame v širokom sortimente od cenovo výhodných brán v štandardných prevedeniach až po brány špeciálne na mieru zákazníka.

SEKCIONÁLNE GARÁŽOVÉ BRÁNY (Sekčné garážové brány). V základnej cene brány ponúkame širokú škálu farebných odtieňov a imitácií dreva. Za príplatok je možné zabezpečiť akúkoľvek farbu sekcionálnej brány z farebnej stupnice RAL, prípadne imitáciu dreva.

Povrch sekcií brány je v ponuke v piatich rôznych prevedeniach. Od povrchu so štruktúrou dreva Woodgrain, ktorý je najmenej náročný na údržbu až po luxusný hladký povrch. Všetky brány farbíme kvalitnou technológiou DURAPRINT. Na farbené sekcie Vám poskytneme záruku 10 rokov.

Garážové brány SMART DOOR majú polyuretánovú tepelnú izoláciu.

Nadštandardné tepelne izolačné vlastnosti zabezpečujú z kompaktné sendvičové sekcie. Sekcie disponujú moderným riešením tesnenia priamo v horných častiach sekcií a pomocou vytvarovanej drážky. Toto nové riešenie má značne pozitívny vplyv na izolačné vlastnosti brány a na ich hladký chod a trvanlivosť.

Dokážeme zákazníkom zabezpečiť záručný aj pozáručný servis na sekcionálne brány (sekčné brány) s originálnymi náhradnými dielmi aj po uplynutí záručnej lehoty.

Zobrazených 1–9 z 10 výsledkov

Návrat hore