ROLOVACIE BRÁNY

Rolovacie brány sú perfektným riešením v prípade, že potrebujete priestor pod stropom v garáži. Brány sa Vám jednoducho zrolujú nad otvorom a priestor pod stropom v garáži zostáva voľný.

Jednoduchá konštrukcia rolovacej brány má relatívne malé množstvo prvkov. Brány sa dajú prispôsobiť do akýchkoľvek pôvodných aj nových garáží.

Rolovacie brány Vám môžeme umiestniť pred, za alebo priamo do garážového otvoru.

Základný konštrukčný prvok rolovacej brány tvoria lamely zateplené polyuretánovou penou. Kĺbové spojenie lamiel umožňuje ich rolovanie na hriadeľ v hliníkovom boxe alebo na hriadeľ upevnený na konzolách.

Rolovateľné lamely brány sú osadené v hliníkových vodiacich profiloch, ktorých trojnásobné kefkové tesnenie zabezpečuje dokonalé tesnenie Vašej brány.

Brány na požiadanie zákazníka doplníme presvetľovacími akrylátovými okienkami, vetracími mriežkami alebo bezpečnostnými závesmi.

Garážové brány môžete ovládať diaľkovým ovládaním. Dodávame aj rôzne bezpečnostné prvky – fotobunky, bezpečnostnú kontaktnú lištu.

Pre brány do priemyselných objektov používame špeciálne ochranné prvky ako napr. ochrana proti pádu brány.

Každú bránu odporúčame vždy vybaviť aj núdzovým otváračom, ktorý slúži na manuálne otvorenie brány pri výpadku elektrickej energie.

Najčastejšie doplnky brán sú elektrický uzamykateľný spínač, uzamykateľné trojtlačítko, poťahovacie elektrické spínače, diaľkové ovládanie a tiež automatické zatváranie.

 

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Návrat hore