automatická garážová brána

Krídlové garážové brány versus sekčné garážové brány

Pri výbere správnej garážovej brány pre vašu nehnuteľnosť je oceľ preferovaným materiálom mnohých majiteľov domov. Pevnosť a odolnosť ocele robí z garážovej brány ideálnu možnosť na ochranu vašej garáže a majetku. Krídlové garážové brány ako aj sekčné garážové brány vyrábame zo sendvičových panelov, ktoré sú zateplené polyuretánovou penou.

Predstavujeme vám naše oceľové krídlové garážové brány a oceľové sekčné garážové brány – dokonalá kombinácia bezpečnosti, štýlu a ochrany vášho pozemku . Naša oceľová sendvičová konštrukcia krídla brány zaisťuje ochranu pred votrelcami a extrémnym počasím. Zároveň dodáva vášmu domovu nádych elegancie.

Či už uprednostňujete tradičné čaro krídlových brán alebo praktickosť sekčných brán, kvalitná oceľová konštrukcia zaisťuje spoľahlivé a dlhotrvajúce riešenie pre potreby vašej garáže.

Oceľové krídlové brány

Oceľové krídlové garážové brány sú obľúbenou voľbou pre tých, ktorí hľadajú tradičnejší dizajn s moderným nádychom. Tieto brány sú nielen funkčné, ale dodajú vášmu domovu tradičnú eleganciu. Pre krídlové garážové brány hovorí aj fakt, že Vám ich namontujeme aj do priestorov, ktoré nespĺňajú montážne požiadavky na sekčné garážové brány. Napríklad ak v garáži nemáte dostatok priestoru medzi stropom a garážovým otvorom, nedajú sa namontovať sekčné garážové brány. K montáži potrebujeme totiž minimálny preklad 20 cm. Ak takýto priestor medzi vrchom garážového otvoru a stropom nemáte nevadí, vieme Vám ponúknuť krídlové garážové brány, ktoré tento priestor nepotrebujú.

Oceľové sekčné brány

Oceľové sekčné garážové brány oproti tomu ponúkajú vyšší komfort pri manipulácii. Otvoriť a zatvoriť bránu viete pohodlne diaľkovým ovládačom z auta, čo oceníte hlavne v nepriaznivom počasí. Takýto typ brány doplňujeme motorom, ktorý dokážete ovládať aj pomocou smartfónu. Túto funkciu oceníte hlavne pri možnosti monitorovať kedykoľvek a kdekoľvek, či je vaša brána otvorená alebo zatvorená. V prípade potreby dokážete zasiahnuť z akejkoľvek vzdialenosti od domu.

Pozdvihnite svoj domov

S našou vysokokvalitnou oceľovou konštrukciou sa môžete spoľahnúť, že vaše garážové brány obstoja v skúške času a zároveň vylepšia celkový vzhľad vašej nehnuteľnosti. Pozdvihnite svoj domov.

Návrat hore