ovládanie na brány a vráta

Diaľkový ovládač LiftMaster

Čo je diaľkový ovládač

Diaľkový ovládač na garážovú bránu LiftMaster je jedna z najpoužívanejších technológií pre garážové brány a vstupné brány. Umožní vám pohodlne ovládať vráta a brány bez toho, aby ste museli vystupovať z vozidla alebo vstupovať do domu. Dôverujte našim odborníkom či už automatizujete existujúcu bránu, alebo plánujete úplne novú bránu. Tento produkt je vybavený takými bezpečnostnými funkciami, ktoré vám pomôžu spoľahlivo zabezpečiť váš domov.

Bezpečnosť vášho domu

Ovládač je vybavený jedinečnou kódovacou technológiou, ktorá zabraňuje neoprávnenému prístupu. Každý diaľkový ovládač na garážové brány má svoj vlastný unikátny kód, ktorý je zabudovaný v ovládači. To znamená, že ak by niekto mal v úmysle preniknúť do vášho domova bez vášho vedomia, bez správneho kódu to prakticky nedokáže. Jednotná rádiová technológia pohonov vám umožňuje ovládať garážovú bránu, vstupnú bránu a LED svetlo na pohone len jedným ovládačom.

Používanie diaľkového ovládača

Okrem bezpečnostných funkcií je diaľkový ovládač LiftMaster tiež veľmi pohodlný a ľahko použiteľný. Jeho použitie je intuitívne. Ovládač má navrhnutý elegantný dizajn kľúča od auta. Bezpečnostný kód má +2,0. Pracuje na frekvencii 868 MHz (modrá LED). Jedným ovládačom môžete ovládať až 4 rôzne brány a vráta.

Diaľkové ovládanie na brány

Vďaka svojim bezpečnostným funkciám a jednoduchej použiteľnosti je diaľkový ovládač LiftMaster ideálnym riešením pre ovládanie vášho domova. Ak hľadáte bezpečný a pohodlný spôsob, ako ovládať vrata a brány, diaľkový ovládač LiftMaster je pre vás ideálnou voľbou. Urobte svoj každodenný život pohodlnejším a bezpečnejším.

Návrat hore