LiftMaster dialkový ovládač na bránu

Diaľkový ovládač na bránu

Diaľkový ovládač na bránu, vstupnú alebo garážovú musí byť spoľahlivým pomocníkom pri každodennej rutine. Či už prichádzate alebo odchádzate do spoločných garáží alebo do podzemného parkoviska.

Brána do hromadných garáží

Brána do hromadných garáží býva problém. Ovládajú ju denne viacerí užívatelia spoločných priestorov a diaľkový ovládač a pohon brány dostávajú zabrať. Nie všetci narábame s vecami s rovnakou trpezlivosťou. Diaľkový ovládač na bránu preto občas nezvládne nápor a jednoducho prestane fungovať. Prípadne sa stratí. Prípadne vymení majiteľa. Ak bránu ovláda niekoľko desiatok, či stoviek zákazníkov, môže to byť problém. Predstavte si, že musíte vyzbierať všetky ovládače a nanovo ich nakódovať. Z bezpečnostných dôvodov sa to dôrazne odporúča. Presne to isté sa deje aj vtedy, ak z nejakých dôvodov prestane fungovať pohon garážovej brány.

Diaľkový ovládač , ktorý je určený pre vstupy do hromadných garáží, podzemných parkovísk a obytných komplexov musí byť jednoducho a rýchlo nastaviteľný. Ideálne tak, aby to neobťažovalo, alebo minimálne obťažovalo ostatných nájomníkov. Zároveň by ste mali mať citlivé údaje bezpečne uložené v záložnom priestore. Správca úložiska by mal mať jednoduchý prístup k údajom pre každý diaľkový ovládač na bránu tak, aby vedel pomôcť efektívne a rýchlo.

Profesionálny manager

Diaľkové ovládanie Lift Master dokáže Váš správca ovládať použitím profesionálneho managera vstupov do hromadných garáží. Pomocou tohto jednoduchého manažérskeho systému dokáže efektívne manažovať a kontrolovať bránu a diaľkové ovládanie Lift Master. Je to jednoduchý manažérsky systém. Používa sa hlavne pre vstupy do areálov s vysokou frekvenciou pohybu. Pomocou niekoľkých jednoduchých krokov prográm ovládate intuitívne, pomocou LCD obrazovky.

Návrat hore