Garážové dvere

Tieto nápady môžu pomôcť zvýšiť bezpečnosť, pohodlie a energetickú efektívnosť pre majiteľov domov, a zároveň poskytnúť inovatívne funkcie pre Vaše garážové brány.

Inteligentné garážové dvere s aplikáciou

Garážové dvere, ktoré môžete ovládať prostredníctvom mobilnej aplikácie. Používatelia môžu otvárať, zatvárať dvere, nastaviť časové plány a dostávať upozornenia pri otvorení alebo zatvorení dverí. Výrobca pohonov LiftMaster vyvinul aplikáciu Myq, ktorú si jednoducho stiahnete do mobilu a garážová brána je pod Vaším dohľadom kdekoľvek ste.

Solárne poháňané garážové dvere

Systém otvárania pomocou solárneho panelu, ktorý napája systém otvárania dverí bez potreby externej elektrickej energie. Používa sa ako záložný zdroj pre prípad výpadku elektrickej energie, alebo sa Vaša garážová brána nachádza na mieste, kde z nejakých dôvodov nemôže byť pohon brány napojený na prívod elektrickej energie.

Inteligentné osvetlenie

Integrované senzory, ktoré automaticky zapínajú svetlá pri otvorení alebo zatvorení garážových dverí sú súčasťou pohonu garážovej brány. Pri každom pohybe brány sa rozsvieti úsporné LED osvetlenie. Osvetlenie sa automaticky deaktivuje po 2,5 minútach nečinnosti garážovej brány.

Viacvrstvové izolované dvere

Systém sendvičových panelov, ktorý je používaný na sekcionálne garážové dvere má vynikajúcu termálnu a zvukovú izoláciu. Garážové brány vyrábané touto technológiou sú vhodné aj pre garáže využívané ako dielne alebo rekreačné priestory. Medzi dva oceľové plechy výrobca pod tlakom vstrekuje polyuretánovú penu. Táto technológia okrem tepelnej a zvukovej izolácie zabezpečuje aj dostatočnú pevnosť garážových panelov.

Prispôsobiteľný dizajn 

Ponúkami možnosť prispôsobenia vzhľadu dverí podľa Vašich špecifických požiadaviek vrátane farby, štýlu a vložených okien. Pomocou technológie potlače brány Duraprint dokážeme vytvoriť na povrchu garážovej brány akýkoľvek vzor podľa Vašej predlohy. Pre milovníkov svetla môžu byť garážové dvere s akoukoľvek plochou presklenie, vrátane celopresklenej garážovej brány.

Automatizované senzory pre zatváranie

Špeciálne pri vstupoch a výjazdoch z hromadných garáží vieme pripojiť senzory, ktoré automaticky zatvoria garážové dvere, ak zostanú otvorené dlhší časový interval, ako určil spotrebiteľ. Ďalšou z možností je zakomponovanie časovača, ktorý v určenú dennú dobu garážovú bránu otvorí a zatvorí. Všetky automatizované funkcie pre garážové dvere môžeme kombinovať s ostatnými smart funkciami vo Vašom dome alebo garáži. Najčastejšie požadujú zákazníci používaná kombináciu s alarmovým systémom, ktorý varuje majiteľa pri pokuse o neoprávnené vniknutie, alebo pri otvorení garážovej brány bez autorizácie.

Garážové dvere s núdzovým otváraním

Pri garážach, kde nie je možné zabezpečiť prístup iným vchodom ako garážovou bránou je vhodné zabezpečiť garážové dvere núdzovým otváraním. Jedná sa o jednoduchý systém pre manuálne otváranie garážových dverí zvonka garáže, v prípade výpadku elektrickej energie alebo poruchy systému.

Návrat hore