Priemyselná brána – brána pre firmu

Priemyselná brána pre firmu nie je lacná záležitosť. Pokiaľ sa chystáte stavať výrobnú či skladovaciu halu je výber priemyselnej brány vysoko na rebríčku priorít.

Rôzne typy priemyslených brán

Priemyselné garážové brány, protipožiarne uzávery, rýchlonavíjacie brány to všetko môže zefektívniť výrobu. A tiež významne ušetriť čas, energie a tým aj peniaze. V prípade, že používate aj nakladacie rampy je na mieste uvažovať o hydraulických mostíkoch a tesniacich rukávoch z tých istých dôvodov. Niektoré technické detaily týchto produktov vy ako užívateľ nemáte odkiaľ vedieť, prípadne nechcete dlhé hodiny študovať technické parametre výrobku. A tak je najlepšie, ak si necháte poradiť od odborníkov. Seriózny dodávateľ Vám ponúkne vypracovanie kompletnej technickej dokumentácie a tiež podrobnej cenovej ponuky zdarma.

Priemyselná brána pre firmu z hľadiska nákladov

Priemyselná brána pre firmu je pomerne vysoká finančná investícia. Je dôležité zistiť čo najviac informácií a možnostiach realizácie a dodávateľoch týchto typov produktov. Zhromaždite všetky dostupné údaje o plánovanej investícii (stavebné podmienky, výkresy, predpokladaný objem investície a predovšetkým požiadavky na produkt). Predjednajte vstupné informácie s vybraným dodávateľom. Ideálny stav je, ak vám dodávateľ ponúkne zameranie stavebného otvoru a konzultácie na mieste stavby. Samozrejme zdarma.

Ideálne priemyslené brány

Ideálne brány pre firmu do priemyselných objektov sú sekcionálne brány. Tu je potrebné ešte pred finalizáciou projektu vedieť, aké stavebné požiadavky by mal otvor na bránu spĺňať. Toto konzultujte, najlepšie priamo s výrobcom brán. Vo všeobecnosti na osadenie a prevádzku sekcionálnych brán je potrebné splniť len minimálne požiadavky – ostenie po oboch stranách garážového otvoru minimálne 10 cm. A potom už len zabezpečiť priestor, kde sa bude priemyselná brána vysúvať.

V prípade, ak je do prevádzky z bezpečnostných dôvodov potrebné inštalovať iná ako sekcionálna priemyselná brána – rýchlonavíjacie brány, protipožiarne brány alebo niečím iným špeciálne brány, hľadajte výrobcu, u ktorého si môžete overiť okrem iného aj referenčné realizácie. Ideálne ak ich uvádza priamo na webovej stránke.

Návrat hore